فریت بار چیست

 
کافیست تا با ما تماس بگیرید؛ مشاورین ما در اولین وقت ممکن بصورت رایگان بار شما را در منزل کارشناسی کرده و سپس اطلاعات کاملی از شرایط و مراحل باربری هوایی کالای شما را به عرضتان میرسانند . در ابتدا تمامی لوازم که مسافر قصد دارد به کشور مقصد ارسال کند را تیم پکینگ به صورت استاندارد بسته بندی می کند. کار پکینگ با نظم و ایمنی انجام می شود که مهترین بخش پروسه فریت بار مسافری است ؛ هیچ مسافری دوست ندارد بعد از رسید بار به مقصد ببیند که وسایلش آسیب دیده است . پس پکینگ استاندارد و ایمن از آسیب دیدگی احتمالی اثاثیه جلوگیری خواهد کرد .
 
در بعضی موارد نیز کالاهای چوبی شما که به امریکا و کانادا ارسال می شود ممکن است نیاز به سم پاشی داشته باشند. به همین خاطر بهتر است بسته بندی کالا های خود را بدست متخصصین شرکت ارسال بار هوایی کالا تجارت اسکان در بخش بسته بندی واگذار کرده و از سالم ماندن لوازم خود اطمینان داشته باشید. بسته بندی کالاهای خطرناک نیز تابع شرایط خاص مقررات بین المللی است. هزینه فریت بار مهمترین عامل در انتخاب یک شرکت برای ارسال بار مسافری برای هر مسافر می باشد . بدون شک اولین سوالی که هر فرد متقاضی ارسال بار از شما خواهد پرسید این است که برای هر کیلو بار چقدر باید هزینه کند تا به مقصد ارسال شود .
 
که این هزینه برای انواع بارها بر اساس تعرفه شرکت های هوایمایی صادر کننده بارنامه متفاوت است و هر چه بار وزن بالایی داشته باشد هزینه شکسته می شود . بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم تا برای فریت بار هوایی خود از شرکت حمل و نقل هوایی بین المللی هیرا کمک بگیرید.
 
این برچسب بار، نوع بار، مبداء و مقصد و همچنین تعداد بسته‌ها را نشان می‌دهد که باعث می‌شود بارها براحتی قابل شناسایی بوده و در حین پرواز هیچ مشکلی برای حمل و نقل شان پیش نیاید. فریت بار برگرفته شده از کلمات لاتین فریت و بار است که اغلب در صنعت حمل و نقل به منظور حمل و ارسال هوایی، زمینی، دریایی و ریلی استفاده می‌شود. افرادی که قصد مهاجرت طولانی مدت را به کشورهای خارجی دارند و می‌خواهند که وسایل منزل خود را نیز با خود ببرند، باید از فریت بار استفاده کنند. این خدمت را اغلب شرکت‌های حمل و نقل ارائه می‌دهند و هر شخص حقیقی و حقوقی می‌تواند از این خدمت استفاده کند. در نظر داشته باشید که از فریت بار در مقاصد داخلی نیز استفاده می‌شود. نحوه اندازه گیری وزن بار هوایی شما در پروسه فریت بار در مرحله اول به خود شما بستگی دارد ، در مرحله دوم به نوع کالایی که قصد ارسال آنرا دارید و در مرحله سوم نحوه بسته بندی بار شما اثر بسیاری در تعیین وزن نهایی بار شما خواهد داشت.
 
کالاهای گرانبهایی نظیر طلا و نقره، سنگ های قیمتی و لوازم آنتیک و عتیقه, نسخه های خطی, تابلو های منیاتوری, آثار هنری اصیل, قالی و قالیچه های قیمتی وهر گونه اشیاء تاریخی که جزئی از میراث و آثار فرهنگی و تاریخی کشور عزیزمان باشد. بسته بندی انواع کالا باید به صورت مناسب انجام شود به عنوان مثال شکستنی ها با نایلون های حبابدار محافظت شده و لوازم در جعبه ها تکان نخورند. برای ارسال بارهای تجاری علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید. در صورت نداشتن کارت بازرگانی میتوانید از کارت بازرگانی نمایندگان ما با رعایت ضوابط خاص استفاده نمایید.
 
بار هوایی
 
شرکت آرامیس کارگو به دلیل استفاده از پرسنل تحصیل کرده و کارآمد در حمل بار هوایی توانسته رضایت و نظر مشتریان را به خود جلب کند . طبق قوانین حمل بار هوایی بسته بندی بار مسافر باید به گونه ای باشد که قطعات داخل جعبه هنگام حرکت تکان نخورد . روند ترخص بار حمل شده به روش هوایی از گمرک، احتمال دارد بیش از حد معمول طول بکشد و شاید مجبور شوید هزینه بیشتری پرداخت کنید و این باعث می‌شود که این موارد را به قیمت تمام شده کالا اضافه کنید. محتویات درج شده در بارنامه شامل مشخصات فرستنده در مبداء و گیرنده در مقصد و همچنین مشخصات بار اعم از وزن کالا ،تعداد بسته ها ، ماهیت کالا ،وزن خالص کل بار ،وزن ناخالص بار،ابعاد دقیق بسته ها ،فرودگاه مبداء ،فرودگاه مقصد ،هزینه ارسال بار درج شده است. این خدمات شامل دریافت بار از محل انبار فرستنده یا از فرودگاه مبدا همچنین انجام کلیه تشریفات فرودگاه مبدا جهت ارسال هوایی بار و تحویل بار در فرودگاه مقصد یا محل مشخص شده توسط گیرنده. شما می توانید از طریق سایت این شرکت به صورت آنلاین، درخواست جمع‌آوری بار خود را ثبت نمایید.و شماره پیگیری دریافت نموده و از واحد فروش شرکت، با شما تماس گرفته میشود.
 
به عنوان مثال اگر روند حمل هوایی بار از گمرک بیش از حد معمول طول بکشد مجبور خواهید شد هزینه بیشتری به گمرک پرداخت کنید و این یعنی اینکه قیمت تمام شده کالا برای شما افزایش می یابد. مهمترین و اثر‌بخش ترین خدمات هر شرکت مربوط به دانش و تجربه پرسنل ارائه دهنده آن خدمت میباشد. دفتر فرودگاه مهرآباد شرکت پرشین کارگو (شرکت هوابار)، با داشتن تجربه ی بیش از 20 سال در صنعت حمل و نقل و دارا بودن کادر آموزش دیده و مجرب، تجربه لذت یک همکاری حرفه ای و بدون نقص را برای شما به ارمغان خواهد آورد. شرکت هوابار در دفتر فرودگاه مهرآباد، با دارا بودن انبارهای بزرگ و ایمن و مجهز، خیال مشتریان خود را آسوده نموده است. از نگاه امنیتی کلیه انبارها مجهز به دوربین مدار بسته و دید در شب بوده و با امکانات نگهداری تفکیکی بارها و امکان نگهداری مرسولات یخچالی و فاسد شدنی، کلیه دغدغه‌های مشتریان خود در زمینه انبارداری را مرتفع نموده است. شرکت بار داخلی هوابار با پشتوانه از خدمات و سرویس‌های خود، آماده ي عقد قرارداد با هريک از سازمان‌ها و شرکت‌هاي دولتي و خصوصي می باشد.
 
به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. تکنسین های شرکت تیک بار با تجربه و سابقه طولانی در عرصه بسته بندی و ارسال بار به کشورهای خارجی (کانادا ، اروپا و کشورهای آسیایی) از ابتدا تا رسیدن بار به مقصد مورد نظر در کنار شما خواهند بود. ما آماده ایم تا کلیه وسایل و لوازم منزل ، ادرات و سازمان ها را از 10 کیلوگرم تا چندین تن با ارزان ترین نرخ و بالاترین امنیت به تمامی کشورهای دنیا به صورت زمینی ، هوایی و دریایی ارسال نماییم. این روش برای افرادی استفاده می‌شود که قصد دارند به خارج از کشور مهاجرت کرده و کالای منزل خود را به همراه خود ببرند.
 
در صورت بروز خسارت به مرسوله‌های ارسال شده توسط تیپاکس،از {100|one hundred|a hundred} هزارتومان تا 30 میلیون تومان جبران خسارت می‌شوند. برای مشاوره تلفنی رایگان میتوانید با شماره‌های ثابت 149 ۷۰7 ۸۸ ۰۲۱ و ۰۲۱۸۸۷۰۸۵۶۶ یا با موبایل تماس بگیرید. برای اطلاع از اخبار جدید بازرگانی و تجارت بین الملل در خبرنامه ما عضو شوید. نوع سوم شامل دریافت و جمع آوری کالا از محل فرستنده تافرودگاهمورد نظر است. جعبه چوبی و پلت با توجه به به ارزش کالا ، نوع کالا ، آسیب پذیری و سنگینی کالا و همچنین سلیقه صاحب کالا مورد استفاده قرار میگیرد. ولی چنانچه ۳۰۰ کیلو فقط کتاب و البسه داشته باشیم و لوازم شکستنی نداشته باشیم یا مقدار کمتری لوازم شکستنی داشته باشیم به زمانی در حدود ۲ ساعت نیاز داریم .
 
بطور مثال وقتی اعلام می شود که هزینه هر کیلو بار هوایی شما به مقصد کانادا مثلا ۶۵ هزار تومان است . بار شما در نهایت بعد از وزن کشی در باسکول فرودگاه هر چقدر باشد این مبلغ به آن ضرب می شود . فقط از خدمات شرکت حمل بار هوایی استفاده کنید که دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری باشد. این شرکت‌ها امکان تفکیک بار و ارائه سرویس‌های با هزینه و شرایط به مراتب بهتری را به مشتریان خود دارا هستند. هزینه ارسال بار به خارج از کشور به صورت وزنی محاسبه می شود، اما نکته مهم این است در مورد بعضی از وسایل ، تنها وزن برای محاسبه هزینه معیار قرار نمیگیرد و وزن حجمی نیز محاسبه می گردد. فریت بار به استرالیا در سریع ترین زمان با قیمت مناسب و ارائه خدمات حرفه ای تخصص ما است.