برای مشاوره و انجام فریت اضافه بارتان، قبل از عزیمت به ترکیه با وب سایت تخصصی فریت بار دات کام، تماس حاصل نمایید. همکاران متخصص مجموعه اگر صلاح ببینند ، اضافه بار شما را جهت به سلامت رسیدن به مقصد مورد نظر در ترکیه بطور اصولی بسته بندی میکنند. سپس به صورت زمینی تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل مینمایند. این مجموعه ارسال بار شما را از طریق حمل بار هوایی به آنکارا ، ارسال بار هوایی به استانبول ، فریت بار به ازمیر ، ارسال بار به آنتالیا از مبدا تمامی فرودگاه های ایران و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی تهران بر عهده می گیرد. بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است. اهمیت آن تا بدان جاست که حتی کیفیت ومحتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد.
 
خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افراد حقیقی که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل را به کشورهای دیگر دارند. الوبار تمام تلاش خود را می کند خدمات ویژه با ارزان ترین قیمت برای ارسال بار به ترکیه به همراه مشاوره رایگان به شما عزیزان ارائه دهد. ما بهترین خدمات را برای ارسال بار به ترکیه به شما عزیزان با بالا ترین کیفیت در کوتاه ترین زمان با تخفیف ویژه به شما ارائه می دهیم. با شرکت الوبار دیگر نگران ارسال بار به ترکیه نباشید ما مجهز ترین تریلی های ترانزیت را در اختیارتان قرار می دهیم. ما خدمات حمل بار به ترکیه را از طریق مرز بازرگان و سپس به کشور ترکیه انجام می دهیم.
 
ما مشکل تامین واگن را برای تجار گرامی به حداقل رسانیده و انواع واگن را در اختیارتان قرار می دهیم. سوما شرکت باربری منتخب شما باید دارای رانندگان ترانزیت ( حمل و نقل زمینی بین المللی ) باشد که به تمامی راهها و مسیرهای و جاده ها کاملا مسلط و آشنا باشد و بدون کوچکترین سردرگمی بتواند بار و اثاثیه ی شما را صحیح و سالم به مقصد مورد نظر برساند. در صورت تمایل و خواست شما عزیزان بارها از درب منزل شما بسته بندی و به گمرک فرستاده می شود. بعد از انجام کارهای گمرک بارها به ترکیه ارسال و در گمرک ترکیه بار شما توسط ترخیص کار شرکت، ترخیص و در مبدا و آدرس شما تحویل داده می شود.
 
در چند سال‌ اخیر این شهر از اهمیت بیشتری برخوردار شده‌است و بیشتر اشخاص به آن سفر می‌کنند. در ادامه ما آسان ترین راه را برای تهیه بلیط کشور ترکیه و مسافرت به شهر های دیدنی آن را به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با نصب اپلیکیشن مستر بلیط بر روی گوشی همراهتان به راحتی و به صورت آنلاین بلیط سفر به هر کجای این کشور را رزرو کنید و بدون صرف وقت زیادی سفری ایمن را تجربه کنید. با اقامت {98|ninety eight} شما هر آنچه برای مهاجرت به کشور ترکیه نیاز دارید را یکجا خواهید داشت و از لحظه ورود به این کشور با مشاوران پارسی زبان ما همراه خواهید بود بدون نگرانی می توانید فرآیند مهاجرتی خود را دنبال نمایید.